Muhafazakâr kadınların plaj tekstili konusunda uzun zamandır yaşadıkları sıkıntıların farkındayız. Tesettür giyim yelpazesi oldukça genişledi fakat bu geniş yelpaze içerisinde tesettür mayo koleksiyonlarında birşeyler hep eksik kaldı.

    
Biz, HALIC Swimwear olarak oldukça detaylı bir pazar araştırmasıyla, muhafazakâr kadınların plaj giyim ihtiyaçlarını belirlemeye çalıştık ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda kreasyonumuzu oluşturduk.

 

Belirlediğimiz ihtiyaçlardan bir tanesi mayoların şık olması gerektiğiydi. Plajda, kafelerde ve diğer etkinlik alanlarında kıyafet değiştirmeyi gerektirmeyecek kadar şık olmalıydı mayolar. Bizler, bin bir ihtimamla,dünya moda trendlerini göz önünde bulundurarak, plajda ve tatilinizi geçirdiğiniz diğer alanlardasize aynı şıklığı ve konforu yaşatacak kreasyonlar hazırladık. Hızlı kuruyan kumaşlarımız, son teknoloji kullanılarak bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dokundu.

 

Tesettür mayonun amacına uygunluğunu ön planda tutarakşıklık ve rahatlığı bir arada sunan modellerimizisizlerlebuluşturduk. Sudan çıktığınız zaman yaka formunu koruyan, klora ve deniz tuzuna dayanıklı kumaşlarla, yüzmeye ve plaj aktivitelerine elverişli kalıplarımızla, modern ve özgün desenlerimizle piyasadaki tüm tesettür mayo modellerinden her zamanfarklı olmayı hedefledik

2019 tesettür mayo modellerimizi beğeninize sunarken, siz değerli müşterilerimize, en kaliteli ürünü, mümkün olan en uygun fiyat ile sunmayı amaçlıyoruz.

 

2019 yazında plaj/havuz kenarında konforunuzdan, tesettürünüzden  ve şıklığınızdan ödün vermeden giyebileceğiniz harika modellerimizle sizlerleyiz.

 

Şıklık her kadının hakkı…

  

HALIC Swimwear Ekibi